headerphoto

Liepas stādaudzētava ir ieguvusi prestižo apbalvojumu "Latvijas Eksportprece 2016" un kvalitātes zīmi "Quality Product of Latvia"

Aizvadītā gada nogalē noslēdzās jau otrais Latvijas Eksportpadomes organizētais konkurss "Latvijas eksportprece", kā rezultātā preztižais apbalvojums piešķirts 15 Latvijas uzņēmumiem, tajā skaitā arī mūsu uzņēmumam - ZS Liepas stādaudzētavai.

ZS Liepas stādaudzētava ir izvērtēta arī kā kvalitātes zīmes "Quality Product of Latvia" saņēmēji.

Konkursu organizē Latvijas Eksportpadome ar mēķi paust atzinību, novērtēt un velreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces, tādējādi nesot Latvijas vārdu pasaulē.

 

Skatīt sadaļu Stādu iegāde- Izbraukumu tirdzniecība

Iespēja stādus pasūtīt internetā!

PASŪTIET VĒLAMOS STĀDUS INTERNETĀ UN JŪS VARĒSIET TOS SAŅEMT MŪSU IZBRAUKUMA TIRDZNIECĪBAS VIETĀS.

Pasūtījumiem pa tālruni skatīt sadaļu TIEŠIE KONTAKTI

Atlaides

Ja Jūsu pirkums pārsniedz 70 EUR saņemsiet ZS "Liepas" stādaudzētavas pastāvīgā klienta kuponu un 10% atlaidi šim un visiem turpmākajiem pirkumiem!


Dāvanu kartes

Stādi – tā ir skaista, noderīga un paliekoša dāvana!
Vēlaties iepriecināt savus radus, draugus vai kaimiņus ar vērtīgu dāvanu – noderēs ZS "Liepas'" stādaudzētavas dāvanu karte.

Dāvanu karti var iegādāties stādaudzētavā. Stādus pret karti var izņemt visās ZS "Liepas" stādaudzētavas tirdzniecības vietās gada laikā.


 

Galerija

Uzklikšķiniet uz bildes, lai atvērtu galeriju

Uzklikšķiniet uz bildes, lai atvērtu galeriju

Uzklikšķiniet uz bildes, lai atvērtu galeriju