Rožu iela 2, Dobele, Dobeles nov., LV-3701, liepaszs@inbox.lv, Birojs: +371 29507747 Stādu placis: 27738505, 24608507    

Rožu iela 2, Dobele,

Dobeles nov., LV 3701

liepaszs@inbox.lv

Birojs: +371 29507747

Stādu placis: 27738505

24608507

Aktuālā informācija

Rudens sezonas noslēgums

IMG-20210422-WA0006
🌳Daba jau ir gatava miera periodam, lai uzkrātu spēkus 💪 un pavasarī mūs priecētu ar skaistu lapu 🌿 un ziedu 🌺 rotu. Arī mūsu stādi nolikti uz ziemas miegu, atpūsties, lai jaunajā gadā tie atkal var mūs priecēt ar savu zaļo lapojumu un uzkrāt spēkus jaunajai ražai, ❗️ tāpēc no 1️⃣8️⃣. novembra aktīva stādu tirdzniecība vairs nenotiek.
 
🌳 Tāpat kā stādi, arī mēs, stādaudzētava “Liepas”, dodamies pelnītā atpūtā! Uzkrāsim spēkus un tiksimies atkal ar Jums nākamgad, pavasarī!
 
❗️ Tomēr, kamēr zeme nav sasalusi, stādīt drīkst un var, tāpēc, ja vēlaties iegādāties stādus 🌳 vai dāvanu kartes 🎁 (derīgas 1 gadu) sazinieties ar mums pa tālr. 29466258.
 
🌳 Vēlamies arī teikt lielu paldies mūsu sadarbības partneriem – apzaļumotāju firmām, lielākiem un mazākiem veikaliem, komercdārzu īpašniekiem un Jums ikvienam, kura dārzā aug kāds no mūsu kociņiem vai krūmiņiem, kas priecē ar ražu katru gadu, kā arī rožu stādiem, kas priecē ar skaistajiem ziediem un aromātu! 🌳
🌳 Ļoti liels paldies mūsu darbiniekiem – kolēģiem, draugiem, kas šajā saspringtajā un grūtajā sezonā nenogurdinoši turpināja darīt mazāku un lielākus darbus! 💚
 
🌳 Paldies Jums visiem par šo sezonu un uz tikšanos nākamajā gadā ar jauniem spēkiem! 👍

Stādu laukumi

Iestājoties rudens sezonas noslēgumam stādu laukumi ir slēgti. Gaidīsim Jūs atkal nākamgad, sākoties pavasara sezonai!

Izbraukuma tirdzniecība

Tiksimies izbraukuma tirdzniecībā ar Jums pavasarī!

Pasūtījumu veikšana

Pasūtījumus šobrīd nepieņemam, bet, ja tomēr ir kāda vēlme, lūdzu sazināties ar agronomu pa tālruņa numuru – 29466258 vai uz e-pasta adresi – liepaszs@inbox.lv.

 

Ģimenes koku pasūtīšana

Pasūtījumus ģimenes kokiem ar konkrētām šķirnēm vairs nepieņemam!

Stādus jau esam sapotējuši.

Joprojām turpinām pieņemt pasūtījumus ģimenes kokiem, kuriem šķirņu salikumi ir pēc agronoma izvēles – piemēram, ģimenes ābele samazināta auguma, ģimenes bumbiere, ģimenes plūme.

Pasūtījumus varat veikt:

zvanot uz tālruņa numuru:

29507747 (ofiss)

rakstot e-pastu – liepaszs@inbox.lv

noformējot pasūtījumu mājaslapā!

Jaunums mājaslapā!

Šobrīd strādājam pie tā, lai mūsu publikācijas žurnālos būtu pieejamas Jums visiem. Publikācijas ir rakstītas gan par augiem kopumā, gan dažādi ierosinājumi un padomi Jūsu augļu dārzam.

Pirmās publikācijas jau varat skatīt šeit