Rožu iela 2, Dobele, Dobeles nov., LV-3701, liepaszs@inbox.lv, Birojs: +371 29507747 Stādu placis: 27738505, 24608507    

 

Pasūtījumiem:

27738505

24608507

stadiliepas@inbox.lv

Birojs

liepaszs@inbox.lv

+371 29507747

Par stādaudzētavu

Z/S "Liepas"

Z/S “Liepas” dibināja Zaiga Apse 1993. gadā uz entuziasma pamata ar mērķi izveidot augļkopības stādaudzētavu. Strauja stādaudzētava attīstība sākās 2000. gadā, ieviešot augļkoku konteinerstādu audzēšanu, augļkoku ziemas potēšanu. Pašlaik stādaudzētava ir plaukstošs uzņēmums, kas ar savu produkciju pazīstams visā Latvijas teritorijā, Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Šobrīd ZS ”Liepas” stādaudzētava ir viena no vadošajām stādaudzētavām Latvijā, kas specializējas augļu koku, ogulāju un rožu stādu audzēšanā. Piedāvājam pašu audzētus, kvalitatīvus, Latvijas klimatiskajiem apstākļiem piemērotus ābeļu, plūmju, ķiršu, bumbieru, ogulāju, rožu, aprikožu, persiku, dekoratīvo un kolonābeļu stādus lielā šķirņu dažādībā. Stādaudzētavā ir plašākais augļu koku konteinerstādu sortiments Latvijā. Veicam izbraukuma tirdzniecību, piedalāmies izstādēs un gadatirgos. Izglītojošā tūrisma ietvaros saimniecībā var apskatīt stādaudzētavu un iepazīšanās dārzu.

ZS “Liepas” stādaudzētava ir “Latvijas Augļkopības asociācijas” (LAAS) biedrs, “Stādu audzētāju biedrības” (SAB) biedrs un valdes loceklis, reģistrēta Valsts augu aizsardzības dienestā (VAAD).

Mūsu darbība

Darbības specializācija:

  • Augļu koku, ogulāju un rožu stādu konteinerstādi;

  • Augļu koku un ogulāju kailsakņu stādi

Darbības virzieni:

  • Privāto dārzu īpašnieki;

  • Komercdārzi;

  • Stādu tirdzniecības un apzaļumošanas firmas.

 

Darbības principi:

  • Stabili – Puspundur, pundurābeļu, ābeļu, plūmju, ķiršu, bumbieru, ogulāju stādi. Liels šķirņu sortiments gan komercdārziem, gan mazdārziņiem.

  • Interesanti – Persiki, aprikozes, zilenes, ģimenes ābeles, kolonābeles garšīgam akcentam, dekoratīvās ābeles un rozes skaistumam.

  • Īpaši – Saldo ķiršu kailsakņu un konteinerstādi lielā izvēlē no dzelteniem līdz tumši sarkaniem.

  • Izdevīgi – Piedāvājam plašā izvēlē gan kailsakņu, gan konteinerstādus. Ja darba steigā nepaspējat laikus iestādīt, nebēdājiet – konteinerstādus droši var stādīt no pavasara līdz rudenim. Arī vasarā!

  • Ērti – Lai iegādātos stādus Jums nav obligāti jābrauc uz stādaudzētavu. Piezvaniet! Lielākus pasūtījumus piegādājam uz vietas. Arī nelielos daudzumos stādus varat iegādāties pēc iespējas tuvāk savam dārzam, jo tirgojam visā Latvijā.

Droši – Stādaudzētava ir reģistrēta un tiek pārbaudīta Valsts augu aizsardzības dienestā (VAAD). Augu pases. Pieņemam pasūtījumus stādu audzēšanai komercdārziem.

Tieši Jums audzēti stādi!