Rožu iela 2, Dobele, Dobeles nov., LV-3701, liepaszs@inbox.lv, Birojs: +371 29507747 Stādu placis: 27738505, 24608507    

Rožu iela 2, Dobele,

Dobeles nov., LV 3701

liepaszs@inbox.lv

Pasūtījumiem: stadiliepas@inbox.lv

Dobeles stādu laukums: 27738505

24608507

Birojs: +371 29507747

Mēslošanas līdzekļi

Piedāvājumā ir augļu koku, ogulāju un zemeņu mēslošanas līdzekļi. Kā arī dabīgie līdzekli augu aizsardzībai.

Šo produkciju var iegādāties mūsu tirdzniecības vietās (Dobelē, Rīgā, Jelgavā, Baltezerā).

Mēslošanas līdzeklis augļu kokiem, augļu krūmiem

Komplesais mēslošanas līdzeklis augļu kokiem, augļu krūmiem un dzīvžogu mēslošanai. Mēslošanas līdzeklis apgādā augus ar nepieciešamajām barības vielām, stiprina saknes, tā veicinot augu izturību, padarot bagātāku ražu un uzlabo tās kvalitāti. 

Augļu kokus mēslo rudenī pēc lapu nobiršanas un agri pavasarī vai pirms stādīšanas ieberot bedrē nepieciešamo daudzumu pa virsu uzberot 10 cm biezu komposta vai augsnes slāni.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Mēslošanas līdzeklis zemenēm

Augstas kvalitātes bezhlora mēslošanas līdzeklis, kas veicina zemeņu augšanu, ziedēšanu, sakņu sistēmas veidošanos, nodrošina lielāku ražu un uzlabo garšas īpašības.

Zemenes mēslo pie stādīšanas rudenī, mēslojot pavasarī un pēc ražas novākšanas.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

 

Mēslošanas līdzeklis krūmmellenēm

Kompleksais granulētais mēslošanas līdzeklis krūmmelleņu mēslošanai.

Krūmmelenēm patīk irdena, viegli skāba augsne. Šā mēslošanas līdzekļa pH 5,5-6, tāpēc tas paskābina augsni, apgādā augus ar nepieciešamajām barības vielām, stiprina izturību pret slimībām, kā arī veicina augšanu, ziedēšanu, palielina ražu un uzlabo augļu kvalitāti.

Krūmmellenes mēslo vairākas reizes sezonas laikā – pavasarī pirms ziedēšanas, maija beigās un jūnija beigās. Mēslo arī pirms stādīšanas.

Krūmmellenes nedrīkst pārmēslot un sausā laikā jālaista.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Universālais mēslošanas līdzeklis

Augstas kvalitātes universāls, bezhlora kompleksais mēslošanas līdzeklis, kas paredzēts dārzeņu, puķu, dārza augu, ogu krūmu, augļu koku, dekoratīvo augu un zālienu mēslošanai. Mēslošanas līdzekli viegli izkliedēt uz augsnes virsmas, augi to ātri un efektīvi uzņem.

Mēslošanas līdzeklis pozitīvi ietekmē augu sakņu sistēmu, palīdz nobriedināt ražu, augļi un dārzeņi ir izturīgāki, lielāki, ar labākām garšas īpašībām, augi iegūst košāku krāsu.

Mēslošanas līdzekli vienmērīgi jāizkaisa apkārt augiem, ieteicams to iestrādāt augsnē un aplaistīt ar ūdeni.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Mēslošanas līdzeklis skuju kokiem un dekoratīviem augiem

Granulēts kombinētais mēslojums, nesatur hloru, magniju un sēru, kas paredzēts skuju koku, dekoratīvo augu, krūmu, stādu un dzīvžogu mēslošanai. Augi veido jaunus dzinumus, ir aizsargāti no adatu dzeltenuma, kļūst ziemcietīgāki, dekoratīvāki, palielinās augu svars un blīvums.

Mēslot var visu gadu apberot vienmērīgi ap augu un iestrādājot to augsnē, pēc tam aplejot ar ūdeni. Kā arī pie stādīšanas.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Līdzekļi augu aizsardībai

Zaļās ziepes

Izsmidzināmās kālija ziepes paredzētas dārza un dekoratīvo augu kopšanai. Ieteicams izmantot siltumnīcās un atklātā laukā audzējamu augļu koku, ogu krūmu, dārzeņu kopšanai, kā arī dekoratīvo un istabas augu kopšanai.

Augus ieteicams apsmidzināt 2 – 4 reizes ik pēc 8 – 10 dienām, pēc pēdējās smidzināšanas jāpaiet vismaz 5 dienām, lai varētu novākt augļus un ogas. Augus ieteicams smidzināt no 30 cm attāluma, no augšas līdz apakšai. Smidzināt var, kad nav stipra vēja un gaisa temperatūra nav sasniegusi +20°C, bez tiešiem saules stariem, no rīta, vakarā vai mākoņainā dienā.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Koku brūču ziede

Potziede paredzēta augļu koku un augļu krūmu zaru griezuma vietu brūču aizziešanai pēc izgriešanas, potēšanas vai acošanas.  Ziede ārstē griezuma vietas un pasargā no negatīvas atmosfēras iedarbības.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Balsināšanas līdzeklis (bordo maisījums)

Balsināšanas līdzekļa mērķis ir siltumnīcu sienu balināšana. Tas aizsargā siltumnīcas iekšpusi no tiešas saules gaismas iedarbības augstā temperatūrā, dezinficē siltumnīcas struktūras un aizsargā augus no nelabvēlīgiem vides faktoriem.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Līdzeklis skudru iznīcināšanai

Isekticīds granulās.

Lieto skudru iznīcināšanai, izskaisot.

Izkaisa vajadzīgo granulu daudzumu ap skudru pūzni un uz skudru migrācijas ceļiem. Ja nepieciešams, procedūru atkārto. Produktu var lietot telpās, kā arī platībās, kas atrodas blakus ēkām, ārā, terasēs, balkonos, piebraucamos ceļos, autostāvvietās, garāžās. Pie labiem apstākļiem, skudru kolonija mirst 20 dienas pēc granulu lietošanas.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Maisījums koku balsināšanai

Lietošanai sagatavots maisījums, kas jāatšķaida ar ūdeni.

Maisījums paredzēts augļu koku stumbru aizsardzībai pret kaitīgo saules staru iedarbību. Šis līdzeklis nostiprina un palielina izturību pret nelabvēlīgajiem apstākļiem, nostiprina auga fizioloģiskos procesus.

Koku stumbrus balsina vēlā rudenī vai agrā pavasarī, kad gaisa temperatūra ir virs 0°C.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.

Nedzēstie kaļķi

Kaļķi izmanto augsnes skābuma mazināšanai, kauleņu kokiem (plūmēm, ķiršiem, aprikozēm utt.) mēslošanai. Kaļķošanau vislabāk veikt rudenī vai agrā pavasarī dažas nedēļas pirms stādīšanas. Skābas augsnes (pH∼5,5) ir slikti strukturētas un augi slikti absorbē barības vielas.

*Ar pilnu aprakstu var iepazīties uz iepakojuma.