Rožu iela 2, Dobele, Dobeles nov., LV-3701, liepaszs@inbox.lv, Birojs: +371 29507747 Stādu placis: 27738505, 24608507    

 

Pasūtījumiem:

27738505

24608507

stadiliepas@inbox.lv

Birojs

liepaszs@inbox.lv

+371 29507747

Noteikumi un nosacījumi

Jūsu ērtībām piedāvājam iegādāties stādus arī internetā, kur ir iespējams izvēlēties daļu no augļu koku, ogulāju un rožu stādu klāsta. Internetā piedāvātas tiek tikai mūsu dārzā ziedošās rozes, laukā augošie koki un ogulāji, turklāt visi attēli ir fotogrāfēti to ziedēšanas brīdī vai augļu un ogu gatavošanās laikā dārzā! Līdz ar to mēs garantējam, ka stādi piemēroti Latvijas augšanas apstākļiem! Internetā stādus var iegādāties visa kalendārā gada laikā. Iegādātos stādus piegādājam uz pastāvīgajām tirdzniecības vietām vai izbraukuma tirdzniecības vietām, vai ar kurjerdienesta starpniecību uz Jūsu adresi, ieskaitot pakomātus (stādi, kas pasūtīti ziemas un pavasara periodā tiek piegādāti pavasarī, kad ir atsākusies kārtējā gada sezona un aktīva tirgošana).

  1. Veicot preces pasūtīšanu, Jūs tādējādi apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītiet preču piegādes nosacījumiem.
  2. Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs piekrītat, ka interneta vietnē www.liepas.lvievadītie dati var tikt izmantoti saskaņā ar iepriekš norādītajiem noteikumiem Privātuma politikas sadaļā.
  3. Stādu tirdzniecības atļauja – mūsu audzētie stādi ir iekļauti Valsts augu aizsardzības dienesta reģistrā.

 

Preču apraksti un cenas:

  1. Interneta veikalā www.liepas.lvredzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar ZS „Liepas” pa e-pastu: liepaszs@inbox.lv, vai pa tālr. +371 29507747.
  2. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā www.liepas.lv, un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

 

Apmaksas kārtība iegādājoties preci:

  1. Apmaksu var veikt:

6.1. pie preču saņemšanas ar bankas karti vai skaidrā naudā (pastāvīgajās tirdzniecības vietās) vai skaidrā naudā (izbraukuma tirdzniecības vietās);

6.2. apmaksājot rēķinu pirms preces saņemšanas internetbankā.

  1. Prece tiek piegādāta uz pastāvīgajām tirdzniecības vietām, izbraukuma tirdzniecības vietām vai Pircēja adresi (tai skaitā pakomātu) izmantojot kurjerdienesta pakalpojumus.

 

Interneta vietnē www.liepas.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana:

Preču atteikuma un atgriešanas tiesības/noteikumi

Informāciju par atteikuma tiesībām, kā arī Distances līguma noteikumus iespējams lasīt Ministru kabineta noteikumos nr. 255.

Kā arī informāciju par preces atgriešanu var aplūkot Saeimas pieņemtajā Patērētāju tiesību aizsardzības likumā!

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma III nodaļu PRECES un PAKALPOJUMA ATBILSTĪBA LĪGUMA NOTEIKUMIEM, 14.PANTA. PRECES ATBILSTĪBA LĪGUMA NOTEIKUMIEM – preces kuras ir iegādātas mūsu stādu laukumos vai izbraukuma tirdzniecības vietās par skaidru naudu vai ar norēķinu karti, atpakaļ nepieņemam.

Preču piegādes nosacījumi/noteikumi

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat Preču piegādes nosacījumiem, ja pasūtījumu vēlaties saņemt ar kurjerdienesta pakalpojumiem.

Privātuma politika

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes Privātuma politikai!